Корзина покупок:
Товаров: 0 (0 грн.)
В корзине пусто!

Комбинированная передвижная гимнастическая стенка «Универсал»

Производитель: ЛАДАС
Модель: СТУП
Наличие: Есть в наличии
Цена: 3,700 грн.
Количество:  Купить

Лайфхак у тренуваннях: фізичні вправи для дорослих

 

            Регулярне фізичне навантаження дозволяє не тільки покращити фізичну форму, а й краще почуватися. Але для цього необхідно виконати декілька умов. По-перше, тренування мають проходити на ефективному, функціональному та якісному обладнанні. Залежно від цілей тренувань можна обрати кардіотренажери або інвентар для силових тренувань. Частіше за все найкращі результати дають комплексні тренування, які включають вправи обох видів.

            По-друге, важливо скласти комплекс вправ, який буде давати навантаження на різні групи м'язів. Можна приділяти більше часу та уваги тренування певної зони, але при цьому важливо, щоб і інші м'язи тіла отримували навантаження. Лише у такому випадку тіло розвиватиметься гармонійно.

            По-третє, необхідно дотримуватися елементарних правил підготовки до навантаження та закріплення результату тренування. Обов'язково виконуйте розминку перед початком виконання вправ та розтяжку у кінці тренування.

            Особливу увагу необхідно приділити саме складанню комплексу вправ. Спочатку треба визначити, які м'язи необхідно навантажувати. Для спини найкращі вправи — це підтягування широким хватом. Підтягування взагалі дуже корисна вправа, але необхідно враховувати, що залежно від положення спортсмена на поперечині буде відбуватися розподіл навантаження. Широкий хват створить максимальне навантаження саме на м'язи спини. Середній прямий — це найкраще положення для тренування біцепсів підтягуваннями. Зворотній хват дозволить залучити до виконання вправи трицепси. Вузький хват створить ідеальні умови для зміцнення м'язів шиї. Підтягування — це одна з базових вправ, і їх обов'язково необхідно включити до тренувального комплексу. А виконувати їх зручно на шведській стінці, яку можна замовити разом з послугою встановлення у компанії Ладас у Києві.

            Віджимання — це фізичні вправи для дорослих, які можна сміли назвати другими за популярністю та ефективністю. Віджиматися можна від підлоги або від брусів. І в цьому випадку вихідне положення спортсмена — визначатиме, на які м'язи в нього буде йти найбільше навантаження.

            Не тільки динамічні вправи мають користь для організму людини. Дуже проста на перший погляд, але надзвичайно складна для непідготованих спортсменів вправа — планка. Суть вправи полягає в тому, що спортсмену необхідно витримати у вихідному положенні для віджимань від підлоги певний час. Чим довше вдається витримати, тим краще. Для початку й однієї хвилини буде достатньо. Згодом необхідно збільшити термін хоча б до п'яти хвилин.

Комбинированная передвижная гимнастическая стенка «Универсал» (СТУП)

 

Тренажер может устанавливаться на любой ровной поверхности не требуя крепления «пол-потолок» или к стене. Стойка выполнена из трубы усиленного сечения: 50*40мм, предотвращающую прогибы, и имеет повышенную жесткость.

Особенности:

- усиленная конструкция профилей;

- не требует крепления к стене, полу-потолку;
- позволяет менять место установки в процессе эксплуатации.

Интересуют настенные брусья? Закажите их сейчас и только сейчас в интернет-магазине ТМ «Ладас». Сертифицированный товар. Бонусы при покупке. 0% кредит. Точный срок доставки!

Рассрочка · Сервис и техподдержка · Программа лояльности Moyo · Различные варианты оплаты

 

Шведская стенка рассчитана на нагрузку до 120 кг, что позволяет заниматься на ней, как детям, так и взрослым.

Назначение:  Тренажер предназначен для всех групп мышц, способствует развитию силы, равновесия и ловкости у занимающихся. Площадь комплекса в собранном виде составляет не более 1,1 м2

Хотите знать, сколько стоит шведская стенка? ТМ «Ладас» предлагает вашему вниманию широкий выбор моделей для взрослых, для детей и универсальных моделей для всей семьи. Среди них есть простые и совсем недорогие, а есть и навороченные. Поэтому цены разные. Хотя наши модели очень разнообразны, у них немало общего. Во-первых, всё спортивное оборудование ТМ «Ладас» - отличного качества. Его надёжность и безопасность подтверждается соответствующими сертификатами. Во-вторых, элегантный современный дизайн наших моделей позволяет легко вписать их в любой интерьер. Делайте заказ сейчас и только сейчас! Если вы заказываете из Николаева, для вас доступна услуга по адресной доставке прямо в квартиру с последующей сборкой и установкой нашими опытными специалистами.

Написать отзыв

Ваше Имя:

Ваш отзыв:
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Оценка: Плохо    Хорошо

Введите код, указанный на картинке: