Корзина покупок:
Товаров: 0 (0 грн.)
В корзине пусто!

Спортивна мотивація дитини

Прищеплювати любов до фізичної активності педіатри та дитячі психологи рекомендують з раннього віку. Прості вправи можна починати виконувати ще з пелюшок. Мотивувати займатися спортом дитину допоможуть прості прийоми.

            Спорт для дітей може стати улюбленою справою, якщо малюк розумітиме, для чого фізичні навантаження необхідні. Батькам необхідно провести з дитиною бесіду про користь спорту. Можна розказати, що фізична активність допоможе дитині стати сильною, активною, зберегти здоров'я познайомитися то подружитися з іншими дітьми. Краще за все знайти той фактор, що особливо зацікавить саме вашу дитину, буде для неї важливим.

            Особистий приклад також дуже важливий. Слова про користь спорт не будуть переконливими, якщо батьки ведуть пасивне життя. Почніть з простої ранкової зарядки разом з дітьми. Грайте разом у активні ігри та проводьте час із задоволенням за спортивними заняттями.

            У вразливому дитячому та підлітковому віці велике значення має вплив друзів. Якщо діти з якими спілкується ваша дитина захоплюються лише комп'ютерними іграми, важко буде заохотити її до спортивних занять. В цьому разі важливо познайомити дитину з однолітками, які захоплюються спортом та можуть стати гарним прикладом, або організувати спільний спортивний захід з друзями малюка. Наприклад можна провести спортивне змагання, в якому переможець отримає бажаний приз.

            Кожне тренування буде веселим та цікавим маленькому спортсмену, якщо проводити його у формі гри. Можна пограти у тренера та учня, доручивши роль тренера дитині. Зацікавити більшість дітей може елемент змагання. Виконання нескладних вправ може стати корисною та веселою перервою під час роботи над домашнім завданням.

            Придбайте спортивне знаряддя. Якщо вдома буде спортивний куточок, в якому дитині буде дозволено грати, вона обов'язково захоче спробувати потренуватися та оцінити свої можливості. Окрім стаціонарного куточка бажано придбати додаткові предмети, що дозволять дитині обирати вид тренувань самостійно. Це можуть бути лижі, велосипед, м'яч, скакалка та інше.

            Не варто примушувати дитину виконувати ті вправи, та займатись тим видом спорту, який їй не подобається. Дозвольте малюку самому обирати, як він хоче тренуватися. В цьому разі спорт і фізкультура дітям принесе не тільки фізичну користь, а й емоційне задоволення та радість.