Лайфхак: як збирається шведська стінка кімнатна?
Корзина покупок:
Товаров: 0 (0 грн.)
В корзине пусто!

Лайфхак: як збирається шведська стінка кімнатна?

Все, що необхідно для домашніх тренувань, забезпечує шведська стінка кімнатна. Такі тренажери дуже функціональні та доступні, тому їх може собі дозволити майже кожна родина. Встановлювати стінки достатньо просто, для цього виробник обов'язково додає до кожної моделі інструкцію, якої необхідно чітко дотримуватися.

            Є два основні способи встановлювати шведську стінку — закріплювати до стіни або фіксувати між підлогою та стелею. Який спосіб обрати залежатиме від якості стін у приміщенні та висоти стелі. Для фіксування до стіни в комплекті з тренажером їдуть виносні анкера, а встановлювати її між підлогою та стелею дозволяють спеціальні розсувні опори.

            Для виконання всі робіт достатньо буде мінімуму інструментів. Якщо треба буде кріпити на конструкцію до стіни, то обов'язково необхідно підготувати перфоратор. Елементи кріплення анкерів до стіни не включено до комплекту тренажера, щоб власник міг придбати такі, які підійдуть для матеріалу його стіни. Під кріплення для анкерів та збору конструкції знадобиться викрутка. Більше ніякого інструмента готувати не доведеться. При встановленні на опори можна не хвилюватися за збереження цілісності та зовнішньої привабливості покриття поверхонь, труби-опори по краях впираються у м'які підкладки. Краще збирати основу конструкції тренажера окремо, а вже потім встановлювати її. Хоча, щоб піднімати інвентар необхідна буде допомога другої людини.

            Загалом весь процес збору тренажера включає лише встановлення поперечин у пази в стійках та скручення ґвинтами елементів стійок та турніка, якщо він стаціонарний. А далі залишається лише його встановити. Якщо виникли якісь труднощі, достатньо звернутися до інструкції. Вона до комплекту входить обов'язково та містить схему збору та встановлення тренажера. Всі маніпуляції з конструкцією не займуть багато часу, тому виконати встановлення ви можете одразу після отримання тренажера.

            Якщо ж ви придбали тренажер виробництва Ладас, та замовили його доставку в одному з найбільших міст країни, то виробник може за вашим бажання виконати встановлення тренажера самостійно. Така послуга збереже ваш час, також ви не відкладатимете початок тренувань на шведській стінці, а почнете займатися спортом якнайскоріше. Результатом тренувань на кімнатній спортивній стінці стане зміцнення здоров'я, приплив енергії та покращення самопочуття для всіх членів родини.